Psychiatrzy współpracujący z Gabinetem Psychologicznym RAZEM
Agnieszka Piróg-Balcerzak - lekarz medycyny, specjalista psychiatra, przyjmuje dorosłych, młodzież i dzieci w Józefosławiu, koło Piaseczna, również pacjentów anglojęzycznych. Psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Diagnozuje i leczy zaburzenia i choroby psychiczne oraz pomaga w sytuacjach kryzysowych. Od 2003 pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, początkowo na oddziale psychiatrii ogólnej, następnie na oddziale uzależnień, specjalizuje się też w psychiatrii dzieci i młodzieży, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Diagnozuję i leczę zaburzenia i choroby psychiczne.
Pomagam powrócić do normalego funkcjonowania w sytuacjach kryzysowych.
Oferuję pomoc farmakologiczną, rozmowy terapeutyczne oraz sesje dydaktyczne pomagające rodzinom zrozumieć chorobę bliskich.
Przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych.
Dr n.med. Dorota Wołyńczyk-Gmaj - lekarz medycyny, specjalista psychiatra, specjalista medycyny snu, wieloletni pracownik Szpitala Nowowiejskiego, aktualnie pracownik kontraktowy Poradni leczenia zaburzeń snu, adiunkt w Katedrze i Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przyjmuje w Warszawie w okolicy Centrum (na ul. Płockiej, na ul. Żelaznej i w pobliżu Starego Miasta).
Dr n.med. Bartłomiej Gmaj - lekarz medycyny, specjalista psychiatra, starszy asystent na oddziale IV w Szpitalu Nowowiejskim, konsultant psychiatra Szpitala przy ul. Solec, asystent w Katedrze i Klinice Psychiatrii WUM, przyjmuje w Warszawie w okolicy Centrum (na ul. Płockiej, na ul. Żelaznej i w pobliżu Starego Miasta).
Dane kontaktowe do lekarzy dostępne bezpośrednio u psychologów - psychoterapeutów oraz pod numerem telefonu Gabinetu Psychologicznego RAZEM.
Jak się przygotować do wizyty
Pacjenci zgłaszający się po raz pierwszy na wizytę proszeni są o:
- Dostarczenie posiadanej dokumentacji medycznej (kart informacyjnych z hospitalizacji, wyników badań, zwłaszcza EEG, tomografii komputerowej głowy, badań hormonalnych badań krwi).
- Dostarczenie dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie – tj. ZUS RMUA, legitymacja emeryta/rencisty lub dowód opłacenia składki – w celu wystawienia recept refundowanych.
- Podanie pełnych informacji dotyczących wcześniejszego leczenia ambulatoryjnego lub szpitalnego.